MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14003470
nr 1400 3470
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:59:08
27/5 16:25:38
100 kr
27/5 21:53:37